Wie werkt voor Wablieft?

Onze medewerkers

Uit
Farida

Farida Barki

redacteur en trainer
015 44 65 06
farida.barki@wablieft.be
Karina

Karina Tuerlinckx

beheer abonnementen Wablieft-krant en Wablieft Start
015 44 65 10
abo@wablieft.be
Michel

Michel Helaers

redacteur
015 44 65 07
michel.helaers@wablieft.be
ruud

Ruud Meert

redacteur en verantwoordelijke project Wablieft-boeken
015 44 65 09
ruud.meert@wablieft.be
Dominique

Dominique Piedfort

redacteur
015 44 65 07
dominique.piedfort@wablieft.be
Ibrahim

Ibrahim Moumouh

lay-out
015 44 65 07
ibrahim.moumouh@wablieft.be
Lynn

Lynn Claerhout

promotieverantwoordelijke
015 44 65 12
lynn.claerhout@wablieft.be
Katrien

Katrien Janssens

redacteur en trainer
0472 71 52 97
katrien.janssens@wablieft.be
Uit