Verstappen is helemaal terug premium sport - 12 10 2026 De strijd om de wereldtitel in de Formule 1 lijkt al voorbij. Daarvoor is de voorsprong van Kimi Antonelli te groot. Maar fans van Max Verstappen kunnen ook weer juichen. Hij won nu twee races op een rij. Wil je verder lezen? Word abonnee Log in
premium sport Club stijgt in CL Club Brugge won dit seizoen voor de tweede keer in de Champions League (CL). Het versloeg thuis RC Lens uit Frankrijk. De uitslag was 3-0.
premium sport Remco wint Chrono Wielrenner Remco Evenepoel sluit zijn seizoen sterk af. Zo won hij de ‘Chrono des Nations’. Dat is een bekende tijdrit in de Franse gemeente Les Herbiers.
premium sport Weer goud voor Kopecky De Belgische wielrenster Lotte Kopecky (30 jaar) maakte in China haar seizoen meer dan goed. Ze pakte er haar zevende wereldtitel op de baan. In 2023 en 2024 was ze al wereldkampioen op de weg.