Elise Mertens niet door op Wimbledon premium sport - 09 07 2026 Het tornooi tennis van Wimbledon is voorbij voor Elise Mertens. De Belgische haalde er voor het eerst de kwartfinales. Daarin was Linda Nosková uit Tsjechië te sterk. Mertens verloor in twee sets. Wil je verder lezen? Word abonnee Log in
premium sport Flames zonder trainer De Belgische voetbalbond heeft Elisabet Gunnarsdottir uit IJsland ontslagen. Zij was 20 maanden trainer van de Red Flames. Dat is de Belgische vrouwenploeg.
premium sport Club stijgt in CL Club Brugge won dit seizoen voor de tweede keer in de Champions League (CL). Het versloeg thuis RC Lens uit Frankrijk. De uitslag was 3-0.
premium sport Remco wint Chrono Wielrenner Remco Evenepoel sluit zijn seizoen sterk af. Zo won hij de ‘Chrono des Nations’. Dat is een bekende tijdrit in de Franse gemeente Les Herbiers.