enkel voor abonnees

Duivels verliezen met 4-1

sport - 06 10 2026
Frankrijk Rode Duivels
AFP / F. Fife

De Rode Duivels kwamen geschokt terug uit Parijs. Daar speelden ze in de Nations League tegen Frankrijk. Tot minuut 76 stonden de Belgen 0-1 voor. Toen ging het nog helemaal mis. De Duivels verloren met 4-1.

 

Vorige week verloren de Duivels ook van Frankrijk. In Brussel werd het toen heel laat 0-1. Dat kleine verschil gaf de Belgen hoop. Met een beetje geluk konden ze beter doen in Parijs. 

 

0-1

De Belgen begonnen goed aan de wedstrijd. Ze leken zeker even sterk als de Fransen. 

In minuut 35 werd het nog beter. Romeo Lavia gaf de bal over 50 meter mooi in de loop van Dodi Lukebakio. Lukebakio nam de bal aan en trapte hem voorbij de Franse doelman. Het was 0-1 voor de Belgen. 

 

Aanvallen

De tweede helft zag er helemaal anders uit. De Belgen maakten nog weinig kansen. Frankrijk bleef aanvallen. In minuut 77 schoot invaller Doué de bal voorbij de Belgische doelman Maarten Vandevoordt. De Franse aanvaller Olise liet zijn ploegmaat Cherki de 2-1 maken. Op enkele minuten tijd maakte Olise daarna zelf nog twee doelpunten. Zo werd het nog 4-1.

Uit