Maar 100 kilometer per uur premium buitenland - 20 11 2019 Op de Nederlandse snelwegen mag je overdag niet meer sneller dan 100 kilometer per uur rijden. Tussen 7 uur in de avond en 6 uur in de ochtend mag je nog tot 130 kilometer per uur rijden. Wil je verder lezen? Word abonnee Log in
premium buitenland Overleg NAVO is succes In Turkije kwamen de leiders van de landen van de NAVO samen. Dat gebeurde net toen de Verenigde Staten (VS) weer begonnen met aanvallen op Iran. Toch was het overleg een succes. Ook voor Oekraïne.
buitenland Weer aanvallen van VS en Iran De Verenigde Staten (VS) en Iran vallen elkaar weer aan. Zo stopt de pauze in de oorlog. De toestand in de Straat van Hormuz is onduidelijk.
premium buitenland Natuur brandt weer in Frankrijk In het zuiden van Frankrijk staat een groot stuk natuur in brand. De brandweer probeert al enkele dagen met honderden mensen te blussen. De angst voor de brand van vorig jaar is groot.