‘Close’ maakt kans op Oscar premium binnenland - 25 01 2023 De Belgische film ‘Close’ maakt nu echt kans op een Oscar. Dat is bekendste filmprijs ter wereld. Op 12 maart volgt de uitslag. Wil je verder lezen? Word abonnee Log in
binnenland ‘Witte woede’ in Brussel In Brussel kwamen meer dan 18.000 mensen op straat. Ze betoogden voor minder zwaar werk en meer loon. De betogers werken in de zorg.
premium binnenland Crisis slaat hard toe De crisis slaat hard toe. Dat zegt de organisatie Testaankoop. Ze vroeg mensen naar hun inkomen en kosten. Gaat alle geld op aan het huishouden?
binnenland België verliest Trappist België telt nog maar vijf Trappist-bieren. Trappist is bekend bier van paters van de orde van Trappisten. Niet elk bier kan zich Trappist noemen. De brouwerij moet bij een abdij horen.